Запчастини Ropa

Запчастини Ropa

Купить запчасти Unia УкраинаБаварський виробник машин ROPA вважається в Європі і в усьому світі провідним в розробці і виробництві машин для прибирання, очищення та навантаження цукрових буряків. ROPA - машини успішно працюють по всьому світу.

В даний час більше 200 співробітників зайняті на виробничому об'єкті в Зіттельсдорфе. Серед них 20 практикантів, більшість з яких залишаться на фірмі.

За останні роки багато енергії і капіталу було інвестовано в розвиток основного підприємства в Зітельсдорфе. У зв'язку зі збільшенням попиту на високоякісні машини ROPA були побудовані нові виробничі приміщення, приміщення для випробувань, розробки і конструювання.

Для досягнення найкращого сервісного обслуговування і забезпечення запасними частинами за межами Німеччини, засновані філії у Франції, на Україні, в Росії і в Польщі, на яких працюють 70 співробітників.

На території заводу засновник Герман Пайнтнер побудував інноваційну експериментальну біогазову установку для виробництва біогазу з цукрових буряків.

 

Компанія «Технотоп Сервіс» займається реалізацією як оригінальних запчастин так і якісних замінників. Ми гарантуємо 100% оригінальність продукції, що поставляється. Наші менеджери завжди допоможуть Вам знайти необхідні запчастини і комплектуючі для Вашої техніки Ropa.

 

Запчастини для сільгосптехніки

KUHN

Kühne

CASE

NEW HOLLAND

DEUTZ FAHR

CLAAS

  HORSСH

LEMKEN

AMAZONE

JOHN DEERE

UNIA

ROPA

HOLMER

Онлайн каталог
Технотоп Сервіс - найкращий партнер для вашого бізнесу. Пропонуючи великий асортимент запасних частин , шин, GPS навігації, ми не забуваємо про гарне відношення до клієнтів. Ми розуміємо усі потреби наших клієнтів і готові завжди піти назустріч. Для нас чесність не просто слово, а девіз нашої компанії.
© 2016 "Технотоп Сервіс". Усі права захищенні