Запчастини John Deere

Запчастини John Deere

Купить запчасти John Deere УкраинаЗ моменту свого заснування в 1837 році компанія John Deere зазнала безліч змін в комерційній діяльності, виробленій продукції та послугах.

У 1837 році у коваля і винахідника John Deere була тільки ковальська майстерня, шматок викинутої полірованої сталі і ідея допомогти фермерству, яка згодом назавжди змінила обличчя сільського господарства.

 

Сьогодні Deere & Company є однією з найбільш успішних компаній в світі. Це не випадково. Компанія щодня працює для підтримки ключових цінностей засновника компанії. Оскільки чесність, якість, прихильність справі та інноваційність - це не ідеали, до яких компанія прагне Це частина їх життя. Це дух компанії. Ці цінності є квінтесенцією підходу до роботи і втілені в кожному продукті, послузі і пропонованому клієнту вирішенні.

 

 

Онлайн каталог

Запчастини для сільгосптехніки

KUHN

KInze

CASE

NEW HOLLAND

DEUTZ FAHR

CLAAS

  HORSСH

LEMKEN

AMAZONE

JOHN DEERE

UNIA

ROPA

HOLMER

Технотоп Сервіс - найкращий партнер для вашого бізнесу. Пропонуючи великий асортимент запасних частин , кондиціонери кабін, опалювачі салонів та сервісний супровід. Ми не забуваємо про гарне відношення до клієнтів. Ми розуміємо усі потреби наших клієнтів і готові завжди піти назустріч. Для нас чесність не просто слово, а девіз нашої компанії.

© 2023 "Технотоп Сервіс". Усі права захищенні