Запчастини Holmer

Запчастини Holmer

Купить запчасти Unia УкраинаОсновне місцеперебування HOLMER Maschinenbau GmbH - Eggmühl (Еггмюль) в околицях Регенсбурга. Холмер є світовим лідером в сегменті самохідних комбайнів по збиранню цукрових буряків. Разом з дочірніми фірмами у Франції, Польщі, Чeхіі, Укрaїні і СШA, а також представництвом в Китаї коллeктів HOLMER складається з 400 працівників.

Як середнє машинобудівне підприємство вони з великою пристрастю проектують, виготовляють, збувають і надають сервіс для своїх технологічно провідних сільськогосподарських машин.

Засноване в 1969 році, HOLMER Maschinenbau GmbH розробило в 1974 році перший 6-рядний самохідний комбайн по збиранню цукрових буряків. З тих пір на комбайнах фірми успішно працюють клієнти HOLMER в більш, ніж 40 країнах, по всьому світу.

3500 комбайнів по збиранню цукрових буряків вже покинули цeхa в Eggmühl (Еггмюль), а актуальна модель Terra Dos T4, серед іншого, завоювала титул "Машина 2014 року". З очищувачем-навантажувачем буряка Terra Felis 2 HOLMER позиціонує себе як виробник повного асортименту в сегменті врожаю і техніки навантаження цукрових буряків. До того ж, Terra Variant, як найпотужніший за продуктивністю в світі самохідне шасі, встановлює в області прямого внесення рідкого гною нові масштаби.

 

Компанія «Технотоп Сервіс» займається реалізацією як оригінальних запчастин так і якісних замінників. Ми гарантуємо 100% оригінальність продукції, що поставляється. Наші менеджери завжди допоможуть Вам знайти необхідні запчастини і комплектуючі для Вашої техніки Holmer.

 

Запчастини для сільгосптехніки

KUHN

Kühne

CASE

NEW HOLLAND

DEUTZ FAHR

CLAAS

  HORSСH

LEMKEN

AMAZONE

JOHN DEERE

UNIA

ROPA

HOLMER

Технотоп Сервіс - найкращий партнер для вашого бізнесу. Пропонуючи великий асортимент запасних частин , шин, GPS навігації, ми не забуваємо про гарне відношення до клієнтів. Ми розуміємо усі потреби наших клієнтів і готові завжди піти назустріч. Для нас чесність не просто слово, а девіз нашої компанії.
© 2016 "Технотоп Сервіс". Усі права захищенні