Запчастини Claas

Запчастини Claas

Купить запчасти Claas УкраинаУ Німеччині Август Клаас в 1913 році заснував компанію Claas. На початку це був як сімейний бізнес, на етапах розвитку підприємство почало виробляти снопов'язалки.

 

Сімейний бізнес за 100 річну історію розвитку перетворився на велику корпорацію, яка в даний момент є лідером з виробництва сільськогосподарської техніки в Європі.

 

Запчастини на сільгосптехніку Claas сьогодні, представлена ​​широкою лінійкою зернозбиральних і кормозбиральних комбайнів, різних типів прес-підбирачів, тракторів та іншої сільськогосподарською технікою і обладнанням.

 

Фірма Claas це перш за все німецьке якості, запчастини цієї фірми, є одними з найпродуктивніших і практичних в умовах польових робіт. Комбайн Lexion фірми Claas, занесений в книгу рекордів Гіннеса, продуктивність цього комбайна 40 тонн зерна за годину.

 

Онлайн каталог

Запчастини для сільгосптехніки

KUHN

KINZE

CASE

NEW HOLLAND

DEUTZ FAHR

CLAAS

  HORSСH

LEMKEN

AMAZONE

JOHN DEERE

UNIA

GERINGHOFF

KVERNELAND

Технотоп Сервіс - найкращий партнер для вашого бізнесу. Пропонуючи великий асортимент запасних частин , кондиціонери кабін, опалювачі салонів та сервісний супровід. Ми не забуваємо про гарне відношення до клієнтів. Ми розуміємо усі потреби наших клієнтів і готові завжди піти назустріч. Для нас чесність не просто слово, а девіз нашої компанії.

© 2023 "Технотоп Сервіс". Усі права захищенні