Шини для імпортної сільгосптехніки

Шини та диски для імпортної сільгосптехніки

Шини для трактора встановлюються на тягову тракторну техніку, яка знаходить своє застосування в різних сферах: від сільського або будівельного до комунального господарства. Тракторні шини можуть бути для передньої і задньої осі, які мають різний типорозмір. Передня вісь трактора є рульовою і, в порівнянні із задньою, колеса мають менший діаметр. На задню ведучу вісь встановлюються шини більшого діаметру, які рівномірно розподіляють масу і знижують тиск на грунт, оскільки саме на задню вісь припадає основна маса трактора. Виходячи з розташування шин, малюнки протекторів шин для передньої і задньої вісі відрізняються. Для передніх шин характерні поздовжні зачепи, які забезпечують точність при управлінні тракторів. Малюнок протектора задніх шин являє собою V-подібні грунтозачепи ( «ялинка»). Такий малюнок є найбільш вдалим, оскільки забезпечує максимальну тягу і найбільш ефективно передає високий крутний момент.

Конструкція шин для тракторів може бути камерною та безкамерною, діагональною і радіальною. Покришка складається з основи - міцні нитки з нейлону або синтетики, сталевого дроту і зносостійкої гумової суміші з синтетичного каучуку.

Компанія "Технотоп Сервіс" займається продажем резини таких імпортних і вітчизняних виробників як: Continental, Michelin, Good Year, Nokian, BKT, Alliance, Carlisle, Firestone, Белшина, Росава, Кама, Алтайшина.

Запчастини для сільгосптехніки

KUHN

Kühne

CASE

NEW HOLLAND

DEUTZ FAHR

CLAAS

  HORSCH

LEMKEN

AMAZONE

JOHN DEERE

UNIA

ROPA

HOLMER

Каталог шин представлений найбільш популярними світовими і вітчизняними виробниками шин для сільгосптехніки:

Імпортні

Вітчизняні

За більш детальною інформацією звертайтеся до наших менеджерів

Технотоп Сервіс - найкращий партнер для вашого бізнесу. Пропонуючи великий асортимент запасних частин , шин, GPS навігації, ми не забуваємо про гарне відношення до клієнтів. Ми розуміємо усі потреби наших клієнтів і готові завжди піти назустріч. Для нас чесність не просто слово, а девіз нашої компанії.
© 2016 "Технотоп Сервіс". Усі права захищенні