Про компанію

Про компанію
Наша компанія існує на ринку з 2015 року. Не дивлячись на те, що наша компанія молода, ми вже маємо своїх постійних клієнтів, які переконалися в тому, що "Технотоп Сервіс" - надійний партнер для бізнесу. Наше головне направлення - продажа запасних частин на імпортну сільгосптехніку таких світових виробників як: Deutz Fahr, Kuhn, Case, New Holland, Claas, Horsch, Lemken, Unia, John Deere, Amazone та ін. Але це не все чим займається наша компанія. Також ми займаємося продажем систем кондиціонування на сільгосптехніку і GPS-навігації, а саме - Teejet. У зв'язку з тісною налагодженою співпрацею з виробниками запчастин і мінімальною націнкою на товари, ми пропонуємо найбільш конкурентоспроможні ринкові ціни на запчастини, системи кондиціонування та GPS - навігацію. Основним завданням нашої компанії є надання необхідної підтримки сільськогосподарському виробнику, для продуктивної праці на взаємовигідних умовах. Невисокі ціни, які пропонує наша компанія, забезпечують великий вибір як оригінальних запчастин, так і якісних замінників світових виробників.
Запчастини для сільгосптехніки Запчастини до імпортної сільгосптехніки та спецтехніки Передпускові підігрівачі та автономні опалювачі Навігація Teejet Кондиціонери кабін до сільськогосподарської техніки
Чесні відносини - запорука успіху.

Технотоп Сервіс - найкращий партнер для вашого бізнесу. Пропонуючи великий асортимент запасних частин , систем кондиціонування, GPS навігації, ми не забуваємо про гарне відношення до клієнтів. Ми розуміємо усі потреби наших клієнтів і готові завжди піти назустріч. Для нас чесність не просто слово, а девіз нашої компанії.

© 2023 "Технотоп Сервіс". Усі права захищенні