Запчастини для сільгосптехніки

Запчастини до пресс-підборщиків

Купить запчасти Krone УкраинаКомплектуючі та запчастини до пресс-підборщиків провідних імпортних  виробників пропонує компанія «Технотоп Сервіс»: Claas, Deutz Fahr, John Deere,New Holland, Krone і т.д.

 

Пресc-підбирач застосовується в сільському господарстві для підбору валків соломи, сіна і їх пресування з наступною обмоткою шпагатом або дротом і виштовхуванням готового тюка або рулону на стіл скидання. При використанні пресc-підбирача підвищується якість сіна, скорочуються витрати праці, втрати сіна і тривалість сушіння.

 

Компанія "Технотоп Сервіс" забезпечить Вас запасними деталями до пресс-підбирачів. Наші переваги це - низькі ціни і швидкість доставки у будь-яку частину України.

Запчастини для сільгосптехніки

  Трактори

  Комбайни

  Оприскувачі

  Сівалки

  Жатки

  Плуги

  Культиватори

  Мульчувачі

  Пресс-підборщики

  Дискові борони

Розмістити замовлення

Розмістити замовлення ви можете звернувшись до наших менеджерів

Технотоп Сервіс - найкращий партнер для вашого бізнесу. Пропонуючи великий асортимент запасних частин , кондиціонери кабін, опалювачі салонів та сервісний супровід. Ми не забуваємо про гарне відношення до клієнтів. Ми розуміємо усі потреби наших клієнтів і готові завжди піти назустріч. Для нас чесність не просто слово, а девіз нашої компанії.
© 2023 "Технотоп Сервіс". Усі права захищенні