Навігація для сільгосптехніки

Навігація для сільгосптехніки

Відеогляд Teejet Matrix 430

Навигация Teejet купить УкраинаGPS-навігатори вже міцно увійшли в наше життя в різних сферах, але GPS-навігація  в сільському господарстві - відносно нова річ. Вона дозволяє здійснити багато з того, що ще недавно здавалося неймовірним: обмір полів, картографування місцевості, паралельне водіння, автопілот. Таким чином, GPS-навігація - унікальне рішення, що дозволяє виключити перекриття при обприскуванні і прибиранні, повторну обробку частин полів, будувати карти полів і планувати, скільки і на якій площі вносити мінеральних добрив в наступному році. Найбільша вигода від використання GPS в господарстві вимірюється в економії часу і трудовитрат.

 

Сьогодні на ринку України представлено багато брендів навігаторів - на будь-який смак і гаманець.

 

Вибір навігатора для точного землеробства - справа непроста. Хочеться придбати якісну і надійну навігаційну систему за прийнятною ціною.

 

Компанія "Технотоп Сервіс" пропонує навігаційну систему TeeJet Matrix 430. TeeJet - світовий лідер з виробництва комплектуючих для оприскувачів, комп'ютерних систем для автоматичного управління розпиленням, GPS навігаторів, систем паралельного водіння для сільськогосподарського призначення. Купуючи продукцію компанії TeeJet Technologies, Ви можете бути впевнені в якості та високому рівні технічної підтримки.

Аксессуари

Навигация Teejet купить Украина

Починати роботу з високоточною системою навігації ніколи ще не було так просто. Тепер можна з ще меншими витратами почати економити гроші при виконанні польових робіт, знизивши собівартість і підвищивши точність роботи водіїв для зменшення перекриттів під час будь-яких польових робіт. Система має міцну конструкцію, що витримує найскладніші умови експлуатації і містить безліч навігаційних опцій.

Режими навігації

Навигация Teejet купить Харьков

Революційна технологія паралельного водіння допомагає операторам незмінно рухатися по більш рівній і однаковій траєкторії. Matrix 430 є легкою у використанні, компактною і недорогою системою навігації початкового рівня з графічним екраном, ідеальною для використання початківцям. Кольоровий сенсорний екран дозволяє оператору ефективно управляти машиною з мінімальними пропусками і перекриттями.

 

Характеристики та переваги Matrix 430:

 

 • Універсальний GNSS навігатор в компактному корпусі

 

 • Висококонтрастний кольоровий сенсорний екран діагоналлю 4.3 "(110 мм) забезпечує чудову видимість навіть в умовах яскравого освітлення

 

 • Показ зміщення від траєкторії руху і двох додаткових параметрів за вибором користувача (оброблена площа, час роботи, швидкість руху)

 

 • Вбудований високоякісний приймач GPS / ГЛОНАСС доповнюється технологією ClearPath поліпшує роботу GNSS в місцевостях з поганими умовами прийому сигналу або при відсутності сигналів корекції SBAS

 

 • Опціональна антена RXA-30 забезпечує покращений прийом і фільтрацію шумів у випадках слабких сигналів GNSS або перешкод на шляху сигналів GNSS

 

 • Вимагає мінімального налаштування перед початком роботи

 

 • Режими навігації: по прямій AB, крива AB, по колу і по останньому ряду

 

 • Функція повернення до точки дозволяє легко відновити роботу або відзначити перешкоди в поле

 

 • Функція створення кордонів поля дозволяє легко і точно виміряти площу поля

 

 • Статус знаряддя (вмикання / вимикання) для однієї або декількох секцій може бути активований вручну на екрані або за допомогою дроту стану знаряддя тільки для однієї секції

 

 • Звукова сигналізація про вхід на оброблену ділянку

 

 • Лічильник обробленої площі показує значення протягом усього часу роботи

 

 • Лічильник часу роботи показує час, витрачений на поточне завдання

 

 • Базові функції звітності забезпечують висновок покриття в форматах .KML і .PDF використовуючи порт USB
Навигация Teejet Matrix 430 купить Украина
Навигация Teejet Matrix 430 купить Украина
Технотоп Сервіс - найкращий партнер для вашого бізнесу. Пропонуючи великий асортимент запасних частин , шин, GPS навігації, ми не забуваємо про гарне відношення до клієнтів. Ми розуміємо усі потреби наших клієнтів і готові завжди піти назустріч. Для нас чесність не просто слово, а девіз нашої компанії.
© 2016 "Технотоп Сервіс". Усі права захищенні