Запчастини для сільгосптехніки

Запчастини до культиваторів

Купить запчасти Kuhn УкраинаКомплектуючі та запчастини до культиваторів провідних імпортних  виробників пропонує компанія «Технотоп Сервіс»: Horsch, Unia, Lemken,Kuhn і т.д.

 

За призначенням культиватори діляться на три групи: для суцільного обробітку, міжрядної обробки грунту і спеціального призначення. Парові культиватори використовуються з метою знищення бур'янів і розпушування грунту при його підготовці до посіву, а також при догляді за парами.

Просапні культиватори застосовують для обробки просапних культур. З їх допомогою, крім знищення бур'янів підрізанням, вичісуванням і присипанням землею, проводять підживлення рослин і розпушування міжрядь.

Спеціальні культиватори - це садові, лісові і протиерозійні. Культиватори при роботі повинні знищувати 98-99% бур'янів і розпушувати грунт без виносу вологих шарів на поверхню.

Запчастини для сільгосптехніки

  Трактори

  Комбайни

  Оприскувачі

  Сівалки

  Жатки

  Плуги

  Культиватори

  Мульчувачі

  Пресс-підборщики

  Дискові борони

Розмістити замовлення

Розмістити замовлення ви можете звернувшись до наших менеджерів

Технотоп Сервіс - найкращий партнер для вашого бізнесу. Пропонуючи великий асортимент запасних частин , кондиціонери кабін, опалювачі салонів та сервісний супровід. Ми не забуваємо про гарне відношення до клієнтів. Ми розуміємо усі потреби наших клієнтів і готові завжди піти назустріч. Для нас чесність не просто слово, а девіз нашої компанії.
© 2023 "Технотоп Сервіс". Усі права захищенні