Встановлення та обслуговування системи кондиціонування

Встановлення та обслуговування системи кондиціонування на С/Г техніку

Для тракторів Для комбайнів Для навантажувачів

Компанія Технотоп Сервіс пропонує великий асортимент систем кондиціонування і вентиляції кабін тракторів, зернозбиральних і кормозбиральних комбайнів, самохідних оприскувачів, навантажувачів, спеціальної та будівельної техніки - від спліт-систем і дахових моноблоків до електрокондиціонерів.

 

Досвід реалізації і сервісного супроводу систем кондиціонування дозволяє нам підібрати оптимальну комплектацію (за ціною і за якістю) кондиціонера з урахуванням індивідуальних потреб і побажань нашого клієнта.

 

Ми поставляємо  тільки якісні і надійні системи кондиціонування з офіційною гарантією. Кваліфіковані фахівці сервісної служби, які пройшли навчання на підприємствах заводів-виготовлювачів і їх регіональних дистриб'юторів, проведуть монтаж кондиціонера на вашу техніку, вступний інструктаж з експлуатації, а також виконають гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Запчастини для сільгосптехніки

Запчастини до імпортної сільгосптехніки та спецтехніки

Передпускові підігрівачі та автономні опалювачі

Навігація Teejet

Кондиціонери кабін до сільськогосподарської техніки

КОНДИЦІОНЕР НА ТРАКТОР МТЗ С НАКРИШНИМ КОНДЕНСОРОМ

Кліматична система - популярна модель кондиціонера з накришним розміщенням конденсора для кабін тракторів МТЗ. Поставляється з повним монтажним комплектом необхідним для установки на трактор.

 

Застосування: для охолодження, вентиляції та обігріву кабін тракторів Білорусь МТЗ-80.1 / МТЗ-82.1 / МТЗ-920 / МТЗ-1025 / МТЗ-1221 / МТЗ-тисячі п'ятсот двадцять три (виробництво Мінського тракторного заводу)

КОНДИЦІОНЕР KONVEKTA НА ТРАКТОР МТЗ

Кліматична система KL2 split blower - найпопулярніша модель пІдкапотного кондиціонера KONVEKTA (Німеччина) для кабін тракторів МТЗ і КИИ. Поставляється з повним монтажним комплектом необхідним для установки на трактор.

 

Застосування: для охолодження, вентиляції та обігріву кабін тракторів Білорусь МТЗ-80.1 / МТЗ-82.1 (виробництво Мінського тракторного заводу), КИЙ-14102

 

КОНДИЦІОНЕР KONVEKTA НА ТРАКТОР ХТЗ

Кліматична система - модель підкапотного кондиціонера для кабін тракторів ХТЗ. Поставляється з повним монтажним комплектом необхідним для установки на трактор

 

Застосування: для охолодження, вентиляції та обігріву кабін тракторів T-150K / ХТЗ-16131 / ХТЗ-17021 / ХТЗ-17221 / ХТЗ-17222 / ХТЗ-22021 / ХТЗ-22031 / ХТЗ-220 (виробництво Харківського тракторного заводу)

 

За більш детальною інформацією звертайтеся до наших менеджерів

Технотоп Сервіс - найкращий партнер для вашого бізнесу. Пропонуючи великий асортимент запасних частин , кондиціонери кабін, опалювачі салонів та сервісний супровід. Ми не забуваємо про гарне відношення до клієнтів. Ми розуміємо усі потреби наших клієнтів і готові завжди піти назустріч. Для нас чесність не просто слово, а девіз нашої компанії.

© 2020 "Технотоп Сервіс". Усі права захищенні