Запчастини для сільгосптехніки

Запчастини до дискових борон
﷯Комплектуючі та запчастини до дискових борон провідних імпортних виробників пропонує компанія «Технотоп Сервіс»: KÜHNE, Lemken, Amazone, John Deere, Kuhn, Unia і т.д. Навісні дискові борони об'єднують функції борони, плуга, культиватора і лущильника. Робочі органи такої борони - це вирізні диски. Те, що вони розташовані під кутом до напрямку руху, дає можливість знизити енергоємність всіх процесів і помітно збільшує ресурси робочих органів. Дані дискові борони використовуються для: класичної мінімальної енергозберігаючої обробки сільгоспземель перед посівом культур, розпушення грунтів різної щільності, забивання пожнивних залишків, пожнивного лущення, мульчування грунту, знищення на необроблених землях шкідників і бур'янів. Компанія "Технотоп Сервіс" забезпечить Вас запасними деталями до дискових борон. Наші переваги це низькі ціни і швидкість доставки у будь-яку частину України.
Запчастини для сільгосптехніки  Трактори  Комбайни  Оприскувачі  Сівалки  Жатки  Плуги  Культиватори  Мульчувачі  Пресс-підборщики  Дискові борони
Розмістити замовлення
Розмістити замовлення ви можете звернувшись до наших менеджерів
Технотоп Сервіс - найкращий партнер для вашого бізнесу. Пропонуючи великий асортимент запасних частин , кондиціонери кабін, опалювачі салонів та сервісний супровід. Ми не забуваємо про гарне відношення до клієнтів. Ми розуміємо усі потреби наших клієнтів і готові завжди піти назустріч. Для нас чесність не просто слово, а девіз нашої компанії.
© 2023 "Технотоп Сервіс". Усі права захищенні